Наші новини

Головна » Наші новини   

27 листопада - День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій. Щорічно у четверту суботу листопада ми вшановуємо рам'ять усіх людей, які загинули під час трьоох голодоморів у ХХ столітті: 1921-1923; 1932 - 1933 і голод 1946 - 1947 років. Ці дати в Україні - не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття.26.11. З учнями школи було проведено ряд заходів, а саме:

-у 5 класі інформаційно-практичний захід "...Світ мовчав...І загинули мільйони!"; у 6 класі урок пам'яті "Скорботна память поколінь";у 7-11 класах виховні години "Голодомор та його наслідки для суспільства"; у 1-4 класах захід "Засвіти свічку памяті"; під час занять ГПД діти виготовляли поробки "Свічка пам'яті"; в бібліотеці оформлено виставку літератури "Минуле стукає в серця". Учні школи та їх родини взяли участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку".

Дивись фото.  

09.11.2021 року в КЗ "Степанівський ліцей з дошкільним підрозділом" до Дня української писемності та мови проведено ряд заходів, а саме:

- інформаційна хвилинка "І найперше було слово", (1-11 класи);

- виховні години по класах "Мужай прекрасна наша мово", (5-11 класи);

- бібліотечний урок "Національний скарб - українська книга";

-  Всеукраїнський радіодиктант  національної єдності "За пам'яттю", (8-11 класи).

 Дивись фото

 

Супервізію в закладах загальної середньої освіти Вороновицької територіальної громади розпочато!

У цьому навчальному році вперше від впровадження нового Державного стандарту початкової освіти виділено кошти на проведення супервізії, яка передбачає навчально-методичний супровід педагогічних працівників в умовах реалізації завдань Концепції "Нова українська школа".На запрошення відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради l етап супервізії в КЗ " Степанівський ліцей з дошкільним підрозділом" провела завідувач відділу початкової освіти КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" Лесіна Олена Вікторівна. Вона відвідала уроки в усіх початкових класах, надала змістовні консультації, реалізація яких сприятиме підвищенню якості освіти. 

 

 

05.11.2021 року пройшла зустріч із старшокласниками на тему "Що ви занєте про наркотики ?". Цю зустріч провела Сагайдак Яна Олегівна, інспектор СЮП ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області

дивись фотоdrive.google.com/drive/folders/1p4Yqpsn2eaOcnmEKF72w8RLszPNhcG6K

Анкетування про готовність закладів освіти до нового 2021-2022 н.р. проводить Державна служба якості освіти до 15 вересня.

 

Для педагогічних працівників bit.ly/3E1eVlC

Для батьків bit.ly/3hfzxNv

Для учнів bit.ly/2YtM21c

 

 Дякуємо за участь!

 

 

 

 

 

 

 

 

Здорове харчування- необхідна умова успішного школяра! З початку навчального року розпочато харчування діток.

 

Відео

ТУТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 вересня у закладі проведено святкову лінійку, тематичний Перший урок, присвячений 30 річниці Незалежності України.

 

Відео ТУТ

 

 

 

Щоденна ранкова зарядка учнів ліцею

 

 

 

 

14 вересня відбулися змагання учнів 1-2 класів Степанівського ліцею "Веселі старти" у рамках Тижня фізкультури та спорту

 

 


16 вересня пройшли змагання для учнів 8-11 класів по настільному тенісу у рамках Тижня фізичної культури та спорту.


У Степанівському ліцеї 16-17 вересня пройшла акція "Безпека руху - моя безпека, безпека громади", участь в якій прийняли учні 1-11 класів та вихованці дошкільного підрозділу

17 вересня до Степанівського ліцею завітали представники поліції разом з головою Вороновицької ОТГ Ковіньком Олександром Геннадійовичем та представником служби у справах дітей, де розповідали учням про правила безпеки дорожнього руху та права й обов'язки неповнолітніх.


13 жовтня 2021 року в ліцеї відзначали  

Дивись фото

Перлиною  нашої країни є дендрологічний парк "Софіївка", який знаходиться в місті Умань. Це прекрасне творіння людини розташоване на берегах річки Кам'янка. Його відвідують більше як 500 000 чоловік в рік. Нещодавно парк "Софіївка"  відвідали і учні нашої школи

 

Дивись фото

 

 

 

В межах проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в бібліотеці КЗ "Степанівський ліцей з дошкільним підрозділом" Вороновицької ОТГ проведено захід на тему "Нехай квітує дерево родинне" з дослідженням родоводу і створенням родинного дерева.

 

 

 

"Книги не для того, щоб ви вірили, але вони є предметом дослідження. Переглядаючи книгу, ми не повинні запитувати, що в ній є, а міркувати, що це означає."  - Умберто Еко, "Ім' я троянди"

В межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в бібліотеці  для читачів проведено інформаційну хвилинку на тему "Ці книги знають ВСЕ"

 

 

 

 

В межах проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в бібліотеці проведено урок- подорож "Вивчай і знай свій рідний край" з метою розширення знань про рідне село, Поділля, його історико-культурну спадщину 

 

 

Виховна година 8 класу до Всесвітнього дня ООН.

"ООН та Україна"

27 жовтня 2021 року відбулася педрада на тему: "Демократизація шкільного життя як засіб підвищення навчального процесу". 

Дивись фото